Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

  doprava zdarma  
  od 1500 Kč   

 

  objednávky  
  uhrazené do  
  cca 9 hodin  
  dopoledne  
  odesílám  
  zpravidla  
  ten samý  
  pracovní den  

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


POPELÍN - aktuální stav hromadné objednávky!

19. 6. 2020

Možná jste už zaregistrovali, že je hromadná objednávka ještě prodloužena do 28. 6. Stále totiž čekám na vzorky, které potřebuji skontrolovat a schválit než to pustím na finální tisk. Vzorky bohužel ještě nemám, protože tiskárna byla postižena povodněmi a tak se zkrátka všechno zpomalilo. Původně jsem tedy myslela, že vzorky dorazí v půlce června, já objednám a látky budou cca v půlce července. Vzorky by měly být snad příští týden hotové, jenže aby toho nebylo málo, tak má tiskárna na přelomu července a srpna dva týdny každoroční dovolenou a výroba stojí úplně. Takže je tu vcelku dost velká pravděpodobnost, že budou látky hotové až v půlce srpna :/

Zkrátka člověk míní a příroda mění.. Doufám, že vám tím moc nehatím plány, ale zase je potřeba si říct, že se stávají i horší věci, že jo :) Snad mi to tedy odpustíte (i když za to fakt nemůžu) a budete trpělivě čekat na své látky.. Kdybyste chtěl někdo svou předobjednávku zrušit, samozřejmě to pochopím, tak mi kdyžtak napište..