Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:

POPELÍN - aktuální stav hromadné objednávky!

19. 6. 2020

Možná jste už zaregistrovali, že je hromadná objednávka ještě prodloužena do 28. 6. Stále totiž čekám na vzorky, které potřebuji skontrolovat a schválit než to pustím na finální tisk. Vzorky bohužel ještě nemám, protože tiskárna byla postižena povodněmi a tak se zkrátka všechno zpomalilo. Původně jsem tedy myslela, že vzorky dorazí v půlce června, já objednám a látky budou cca v půlce července. Vzorky by měly být snad příští týden hotové, jenže aby toho nebylo málo, tak má tiskárna na přelomu července a srpna dva týdny každoroční dovolenou a výroba stojí úplně. Takže je tu vcelku dost velká pravděpodobnost, že budou látky hotové až v půlce srpna :/

Zkrátka člověk míní a příroda mění.. Doufám, že vám tím moc nehatím plány, ale zase je potřeba si říct, že se stávají i horší věci, že jo :) Snad mi to tedy odpustíte (i když za to fakt nemůžu) a budete trpělivě čekat na své látky.. Kdybyste chtěl někdo svou předobjednávku zrušit, samozřejmě to pochopím, tak mi kdyžtak napište..