Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

  v košíku  
  zadejte kód:  
  SIJUROUSKY  

  = 100 Kč sleva  
  na celou  
  objednávku  
  prodlouženo  
  do 14. 4.  

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
Zasílání balíčků!

17. 3. 2020 (aktualizováno 22. 3.)

 

V této nelehké době musím přistoupit k určitým dočasným změnám co se týče doručování zásilek. Prodej je nepřerušen, nicméně na čas jsem vypnula možnost zasílání přes Zásilkovnu. Obchody, které slouží zároveň jako podací místa by sice měly být pro podání i výdej zásilek otevřené, nicméně se snažím minimalizovat sociální kontakt, proto budu odesílat pouze přes kurýra (DPD), ten si vyzvedne balík u mě a já tak nebudu muset ven a doručí ho až k vám domů, takže také nikam nemusíte.

Hranici pro dopravu zdarma jsem posunula z 1500 Kč na 1100 Kč.

Moc si vážím vašich objednávek, kterých teď chodí denně velké množství! Ačkoliv se je snažím zpracovat co nejdříve, v nejbližších dnech může dojít k menšímu zdržení expedice (2-3 dny) ! 

 

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví a dobrou náladu!

♥♥♥

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!