Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

  v košíku  
  zadejte kód:  
  SIJUROUSKY  

  = 100 Kč sleva  
  na celou  
  objednávku  
  platí do 31. 3.  

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
Zasílání balíčků!

17. 3. 2020 (aktualizováno 22. 3.)

 

V této nelehké době musím přistoupit k určitým dočasným změnám co se týče doručování zásilek. Prodej je nepřerušen, nicméně na čas jsem vypnula možnost zasílání přes Zásilkovnu. Obchody, které slouží zároveň jako podací místa by sice měly být pro podání i výdej zásilek otevřené, nicméně se snažím minimalizovat sociální kontakt, proto budu odesílat pouze přes kurýra (DPD), ten si vyzvedne balík u mě a já tak nebudu muset ven a doručí ho až k vám domů, takže také nikam nemusíte.

Hranici pro dopravu zdarma jsem posunula z 1500 Kč na 1100 Kč.

Moc si vážím vašich objednávek, kterých teď chodí denně velké množství! Ačkoliv se je snažím zpracovat co nejdříve, v nejbližších dnech může dojít k menšímu zdržení expedice (2-3 dny) ! 

 

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví a dobrou náladu!

♥♥♥

Aktuální stav hromadné objednávky - PLÁTNO - leden 2020

27. 1. 2020 (aktualizováno 22. 3.)

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLÁTNO (leden 2020) - Látky mám u sebe, dorazily v pátek 20. 3. Prosím o trpělivost, jsem zavalená objednávkami a navíc mám skříplý mezižeberní nerv, což mě trochu limituje v pohybu. Tempo mám teď trochu pomalejší, ale budu se snažit vše co nejdříve vybalit a připravit.. Pokud už teď víte, že byste chtěli k předobjednanému balíčku vzít ještě něco z eshopu, klidně udělejte objednávku (zvolte platbu předem, ale nic zatím neplaťte) a já vám pak do objednávky přidám balíček a pošlu aktuální údaje k platbě. Vybírejte rychle, docela to mizí ;)

NEZAPOMEŇTE: Se svou zákaznickou slevou budete mít ve výsledku cenu ještě lepší! Pokud ještě nejste registrováni, doporučuji tak učinit zde, abyste mohli v budoucnu naplno využít výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní!

 

♥♥♥

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!