Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
Látky k zakoupení nově v DOŠITO!

29. 1. 2020

 

Některé z mých látek jsou nově k mání v pražské šicí dílně Došito. Koupit si je můžete přímo na místě jen tak a nebo ke kurzu. Pokud byste v Došito našli některou látku, kterou už v eshopu nemám, ale do Prahy to zrovna nemáte nejblíž, napište mi na sarka@wilburrina.cz.

 

♥♥♥

Aktuální stav hromadné objednávky - PLÁTNO - leden 2020

27. 1. 2020

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLÁTNO (leden 2020) je odeslána do tisku. Látky by měly dorazit na přelomu února a března. Jakmile je zkontroluji a připravím vaše balíčky, dám vám do mailu info s odkazem pro objednání.

NEZAPOMEŇTE: Se svou zákaznickou slevou budete mít ve výsledku cenu ještě lepší! Pokud ještě nejste registrováni, doporučuji tak učinit zde, abyste mohli v budoucnu naplno využít výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní!

 

♥♥♥

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!