Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

  doprava zdarma  
  od 1500 Kč   

 

  objednávky  
  uhrazené do  
  cca 9 hodin  
  dopoledne  
  odesílám  
  zpravidla  
  ten samý  
  pracovní den  

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
Předvánoční nákupy a doprava

25. 11. 2020

Vánoce se kvapem blíží a každoroční šílenství se naplno rozjíždí :) Abych Vám trochu zpříjemnila nákupy u wilburriny, od dnešního dne až do 14. prosince upravuji ceny poštovného. V rámci České republiky si můžete nechat zaslat balíček již za 49 Kč, a to jak na výdejní místo Zásilkovny, tak přímo na adresu prostřednictvím kurýra PPL! Pokud má objednávka zamířit na Slovensko, tam je dočasně pouze možnost výběru výdejního místa Zásilkovny a to vás bude stát 89 Kč (cca 3,40 EUR). A samozřejmě stále platí, že objednáte-li nad 1500 Kč, dopravu máte zcela zdarma!

Při aktuální situaci, kdy dopravci tak tak stíhají a dochází k menším prodlevám v doručování jsem se rozhodla zařadit ještě jeden druh dopravy, a to službu EMS od České pošty, jakožto takovou "dopravu poslední záchrany" :) Cena je vyšší (169 Kč), nicméně je to expresní zaslání a ČP garantuje doručení do druhého dne (včetně soboty). Mějte ale, prosím, na paměti, že objednávky uhrazené po 10. hodině dopoledne nemusím vždy stihnout zabalit a odeslat včas ještě ten samý den.

14. prosince je zároveň datum, které doporučuji jako poslední nákup (včetně uhrazení), pokud chcete mít něco od wilburriny pod stromečkem a hlavně pokud chcete mít klid...

A nakonec bych vám chtěla připomenout, že v nabídce najdete i elektronické dárkové poukazy. Pro všechny z vás, kteří ví, že dárek od wilburriny potěší, jen neví, který přesně :)

 

Snažme se nadcházející dny prožít v co největší pohodě a ve zdraví,
Šárka

♥♥♥

 

Předvánoční vyzvedávání balíčků

11. 11. 2020

Do 23. 12. je zkrácena doba uložení zásilek na výdejních místech Zásilkovny na 5 kalendářních dnů s možností prodloužení max. o 1 den!

Den, kdy je zásilka na výdejním místě přijata se nezapočítává. Např., pokud výdejní místo, které má otevřeno po-pá, přijme zásilku v úterý, budete mít na vyzvednutí pouze středu, čtvrtek a pátek. V případě prodloužení pak ještě pondělí.

Hodně výdejních míst má o víkendu zavřeno a některá mají otevřeno jen v určité všední dny! Při výběru výdejního místa proto, prosím, věnujte zvýšenou pozornost jeho otevírací době!

 

Zasílání balíčků

3. 5.

Ruším možnost zasílání na dobírku. Bohužel se mi množí případy, kdy objednávky na dobírku nejsou ani po upomínkách vyzvednuty. Náklady na odeslání a následně vrácení zásilek pak bohužel hradím já. 

Většina z vás si už zvykla na platbu předem nebo online, tak věřím, že se vás mé rozhodnutí nikterak nedotkne. Mohu vám slíbit, že to, co si objednáte a dopředu zaplatíte, vám opravdu pošlu. Na holej pupík! :)

Na oplátku nabízím rychlé vyřízení Vaší objednávky. Všechny objednávky, které jsou uhrazené do cca 9 hodin dopoledne odesílám zpravidla ještě ten samý den (samozřejmě pokud není svátek nebo víkend a nebo pokud jednoduše nestíhám zabalit a odeslat, což se stává minimálně, ale pořád jsme jenom lidi :)).

Balíček si můžete nechat poslat prostřednictvím služby Zásilkovna na jedno ze stovek výdejních míst, a to za 69 Kč (Slovensko 96 Kč = necelá 4 eura). Nebo si můžete nechat balíček poslat na adresu. Společnost Zásilkovna vám jej doručí prostřednictvím kurýra za 98 Kč (na Slovensko za 125 Kč = cca 5,1 eur).

Pokud byste potřebovali zásilku poslat jinam do zahraničí, napište mi, prosím, na sarka@wilburrina.cz.

Dopravu zdarma můžete využít u objednávek nad 1500 Kč.

 

Děkuji moc za vaši přízeň,
Šárka

♥♥♥

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!