Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:

18. 12. 2018

Rozpis hromadných objednávek 2019


Tak jako v letošním roce, bude se i v tom příštím hromadně objednávat. Látky tak získáte výhodněji a pokud jste registrovaní do věrnostního programu, tak máte zajištěnou dokonce ještě lepší cenu, podle své úrovně slevy.

Každý ze tří základních materiálů (plátno, popelín, bavlněný satén) nechám natisknout dvakrát do roka tak, aby se prostřídaly. Mrkněte na rozpis níže, kde jsou předpokládané termíny uzavírek a hotových tisků. Termíny bych chtěla dodržet, ale i tak je berte jako orientační. Skutečné datum se dozvíte vždy s předstihem v Aktualitách, prostřednictvím newsletteru (zaregistrujte se a kromě termínů tisku vám neuniknou ani další akce) nebo na sociálních sítích. Pokud by byl větší zájem, může se v mezičase objevit mimořádná hromadná objednávka třeba na kepr (viz článek o materiálech).

 

ROZPIS HROMADNÝCH OBJEDNÁVEK 2019:

LEDEN - plátno
- termín uzavření HO: 20. 1.
- termín hotového tisku: první polovina března

BŘEZEN - popelín
- termín uzavření HO: 17. 3.
- termín hotového tisku: první polovina dubna

DUBEN - bavlněný satén
- termín uzavření HO: 21. 4.
- termín hotového tisku: první polovina června

ČERVEN - plátno
- termín uzavření HO: ??
- termín hotového tisku: ??

ZÁŘÍ - popelín
- termín uzavření HO: ??
- termín hotového tisku: ??

ŘÍJEN - bavlněný satén
- termín uzavření HO: ??
- termín hotového tisku: ??


Bohužel musím plánované hromadné objednávky pozastavit kvůli změně dodavatele tisku. Jakmile budu mít vše u nového dodavatele odzkoušeno a vyladěno, dám info sem, do aktualit a do newsletteru a budeme moci zase hromadně objednávat. Děkuji za trpělivost a za přízeň ♥♥♥

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, podnět, vylepšení (nejen k hromadným objednávkám), nebo mě chcete třeba jen pozdravit a poslat fotku vaší práce z mé látky, napište mi, budu moc ráda :)

sarka@wilburrina.cz

♥♥♥