Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


18. 12. 2018

Rozpis hromadných objednávek 2019


Tak jako v letošním roce, bude se i v tom příštím hromadně objednávat. Látky tak získáte výhodněji a pokud jste registrovaní do věrnostního programu, tak máte zajištěnou dokonce ještě lepší cenu, podle své úrovně slevy.

Každý ze tří základních materiálů (plátno, popelín, bavlněný satén) nechám natisknout dvakrát do roka tak, aby se prostřídaly. Mrkněte na rozpis níže, kde jsou předpokládané termíny uzavírek a hotových tisků. Termíny bych chtěla dodržet, ale i tak je berte jako orientační. Skutečné datum se dozvíte vždy s předstihem v Aktualitách, prostřednictvím newsletteru (zaregistrujte se a kromě termínů tisku vám neuniknou ani další akce) nebo na sociálních sítích. Pokud by byl větší zájem, může se v mezičase objevit mimořádná hromadná objednávka třeba na kepr (viz článek o materiálech).

 

ROZPIS HROMADNÝCH OBJEDNÁVEK 2019:

LEDEN - plátno
- termín uzavření HO: 20. 1.
- termín hotového tisku: první polovina března

BŘEZEN - popelín
- termín uzavření HO: 17. 3.
- termín hotového tisku: první polovina dubna

DUBEN - bavlněný satén
- termín uzavření HO: 21. 4.
- termín hotového tisku: první polovina června

ČERVEN - plátno
- termín uzavření HO: 16. 6.
- termín hotového tisku: konec srpna (i v tiskárně mají chvíli prázdniny)

ZÁŘÍ - popelín
- termín uzavření HO: 22. 9.
- termín hotového tisku: první polovina listopadu

ŘÍJEN - bavlněný satén
- termín uzavření HO: 20. 10.
- termín hotového tisku: první polovina prosince

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, podnět, vylepšení (nejen k hromadným objednávkám), nebo mě chcete třeba jen pozdravit a poslat fotku vaší práce z mé látky, napište mi, budu moc ráda :)

sarka@wilburrina.cz

♥♥♥