Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

  doprava zdarma  
  od 1500 Kč   

 

  objednávky  
  uhrazené do  
  cca 9 hodin  
  dopoledne  
  odesílám  
  zpravidla  
  ten samý  
  pracovní den  

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


30. 04. 2018

Rozpis hromadných objednávek 2018


Od letošního roku tisknu hodně na přání. Dává mi to smysl hned ze dvou důvodů. Zaprvé se netisknou zbytečně metry látky a vím, že to, co se natiskne, se také zužitkuje. Planeta je už tak zahlcená spoustou zbytečností, tak proč přidávat další.. Druhý důvod je to, že když pošlu na tisk více metrů, dostanu lepší cenu a tu pak můžu dát i vám. Nicméně chystám malé zdražení, ale o tom zase příště..

Každý ze tří základních materiálů (plátno, popelín, bavlněný satén) nechám natisknout dvakrát do roka tak, aby se prostřídaly. Mrkněte na rozpis níže, kde jsou předpokládané termíny uzavírek a hotových tisků. Termíny bych chtěla dodržet, ale i tak je berte jako orientační. Skutečné datum se dozvíte vždy s předstihem v Aktualitách, prostřednictvím newsletteru (zaregistrujte se a kromě termínů tisku vám neuniknou ani další akce) nebo na sociálních sítích. Pokud by byl větší zájem, může se v mezičase objevit mimořádná hromadná objednávka třeba na kepr (viz článek o materiálech).

 

ROZPIS HROMADNÝCH OBJEDNÁVEK 2018:

LEDEN - plátno (již proběhlo)
BŘEZEN - popelín (již proběhlo, aktuálně rozesílám objednávky)
DUBEN - bavlněný satén (hromadná objednávka již uzavřena, látky jsou v tisku)

ČERVEN - plátno
- termín uzavření HO: 7. 6.
- termín hotového tisku: konec srpna (i v tiskárně mají chvíli prázdniny)

ZÁŘÍ - popelín
- termín uzavření HO: 23. 9.
- termín hotového tisku: druhá polovina listopadu

ŘÍJEN - bavlněný satén
- termín uzavření HO: 14. 10.
- termín hotového tisku: polovina prosince

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, podnět, vylepšení (nejen k hromadným objednávkám), nebo mě chcete třeba jen pozdravit a poslat fotku vaší práce z mé látky, napište mi, budu moc ráda :)

sarka@wilburrina.cz