Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:

30. 04. 2018

Rozpis hromadných objednávek 2018


Od letošního roku tisknu hodně na přání. Dává mi to smysl hned ze dvou důvodů. Zaprvé se netisknou zbytečně metry látky a vím, že to, co se natiskne, se také zužitkuje. Planeta je už tak zahlcená spoustou zbytečností, tak proč přidávat další.. Druhý důvod je to, že když pošlu na tisk více metrů, dostanu lepší cenu a tu pak můžu dát i vám. Nicméně chystám malé zdražení, ale o tom zase příště..

Každý ze tří základních materiálů (plátno, popelín, bavlněný satén) nechám natisknout dvakrát do roka tak, aby se prostřídaly. Mrkněte na rozpis níže, kde jsou předpokládané termíny uzavírek a hotových tisků. Termíny bych chtěla dodržet, ale i tak je berte jako orientační. Skutečné datum se dozvíte vždy s předstihem v Aktualitách, prostřednictvím newsletteru (zaregistrujte se a kromě termínů tisku vám neuniknou ani další akce) nebo na sociálních sítích. Pokud by byl větší zájem, může se v mezičase objevit mimořádná hromadná objednávka třeba na kepr (viz článek o materiálech).

 

ROZPIS HROMADNÝCH OBJEDNÁVEK 2018:

LEDEN - plátno (již proběhlo)
BŘEZEN - popelín (již proběhlo, aktuálně rozesílám objednávky)
DUBEN - bavlněný satén (hromadná objednávka již uzavřena, látky jsou v tisku)

ČERVEN - plátno
- termín uzavření HO: 7. 6.
- termín hotového tisku: konec srpna (i v tiskárně mají chvíli prázdniny)

ZÁŘÍ - popelín
- termín uzavření HO: 23. 9.
- termín hotového tisku: druhá polovina listopadu

ŘÍJEN - bavlněný satén
- termín uzavření HO: 14. 10.
- termín hotového tisku: polovina prosince

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, podnět, vylepšení (nejen k hromadným objednávkám), nebo mě chcete třeba jen pozdravit a poslat fotku vaší práce z mé látky, napište mi, budu moc ráda :)

sarka@wilburrina.cz