Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


10. 09. 2019

Přehled vzorů pro hromadné objednávky

Pro účely hromadných objednávek přináším přehled vzorů, o které si můžete psát. Spousta ze vzorů níže je v obchodě vyprodaná, ale na přání vám je ráda nechám v termínech hromadných objednávek dotisknout.

MRKNĚTE TADY NA PODROBNĚJŠÍ INFO A PODMÍNKY HROMADNÉHO OBJEDNÁVÁNÍ

 

Aktuální termín ukončení objednávek popelínu: 6. 10. 2019 !!

Pokud si nejste jistí, jestli tento materiál bude ten pravý pro vaše tvoření, mrkněte do blogu na článek o jednotlivých materiálech, kde zjistíte, na co se který nejvíce hodí..

Prosím, berte v úvahu, že ačkoliv se snažím fotky upravit tak, aby co nejvíce odpovídaly skutečnosti, vlivem rozdílného nastavení mého a vašeho monitoru se barvy mohou mírně lišit! Drobné barevné odchylky se mohou vyskytnout i napříč potiskovanými materiály (každý materiál má jiné vlastnosti a jinak přijímá barvy).

 

Vybírat můžete z těchto vzorů:

 

POPELÍN

Voníš po jahodách

Noční rojení

Aprílový deštík v šedé

Nebeský třpyt

Půlnoc - Nebeský třpyt Půlnoc - Nebeský třpyt Půlnoc - Nebeský třpyt

Slunečná louka

Rozkvetlé štěstí - Slunečná louka Rozkvetlé štěstí - Slunečná louka Rozkvetlé štěstí - Slunečná louka

Noční přistání

Dobrodružství v oblacích - Noční přistání Dobrodružství v oblacích - Noční přistání Dobrodružství v oblacích - Noční přistání

 

Něco pro inspiraci:

nebo tady..

 

V případě jakýchkoliv dotazů pište na sarka@wilburrina.cz

 

♥♥♥