Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


12. 09. 2019

Přehled vzorů

Pro účely hromadných objednávek přináším přehled vzorů, o které si můžete psát. Spousta ze vzorů níže je v obchodě vyprodaná, ale na přání vám je ráda nechám v termínech hromadných objednávek dotisknout.

MRKNĚTE TADY NA PODROBNĚJŠÍ INFO A PODMÍNKY HROMADNÉHO OBJEDNÁVÁNÍ

 

Aktuální termín ukončení objednávek plátna: 26. 1. 2020 !!

Pokud si nejste jistí, jestli tento materiál bude ten pravý pro vaše tvoření, mrkněte do blogu na článek o jednotlivých materiálech, kde zjistíte, na co se který nejvíce hodí..

Prosím, berte v úvahu, že ačkoliv se snažím fotky upravit tak, aby co nejvíce odpovídaly skutečnosti, vlivem rozdílného nastavení mého a vašeho monitoru se barvy mohou mírně lišit! Drobné barevné odchylky se mohou vyskytnout i napříč potiskovanými materiály (každý materiál má jiné vlastnosti a jinak přijímá barvy).

 

Vybírat můžete z těchto vzorů:

 

PLÁTNO

Křídel šum

Nech brouka žít - Společenství v modré

Cukrová vata

Banánový koktejl

Tajná zpráva

Noční přistání

Dobrodružství v oblacích - Noční přistání Dobrodružství v oblacích - Noční přistání Dobrodružství v oblacích - Noční přistání

Na louce

Mladí páni ve fraku

Panely s auty

Sada mini panelů - 12 ks (velikost jednoho minipanelu cca 11x9 cm)
nebo
Sada větších panelů - 6 ks (velikost jednoho panelu cca 23x17 cm)

Látkové panely s auty 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů pište na sarka@wilburrina.cz

 

♥♥♥