Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:

29. 01. 2017

Bloguju!

Můj úplně první blogový příspěvek :)

Na začátek vám prozradím, že nejsem žádný velký pisálek. Ačkoliv jsem jako malá měla jedno období "budu spisovatelka", vcelku záhy jsem zjistila, že daleko raději kreslím než píšu a to mi zůstalo dodnes.

Proč tedy vůbec zakládat blog? No, asi z praktických důvodů. Myslím, že určitě přijdou chvíle, kdy se s vámi budu chtít o něco podělit, něco vám poradit, doporučit nebo naopak budu chtít poradit já od vás. A protože mám ráda škatulky a články tohoto typu asi nebudou tak úplně patřit do aktualit, tak mi to přijde jako ideální řešení.

Blog tu bude hlavně pro vás, takže pokud vás něco zajímá a myslíte, že bych o tom měla napsat, určitě se ozvěte. A nemusí to být nutně jen látky, vzory a šití.

O dalším příspěvku mám už jasno. Chystám pro vás hromadné objednávky. Čím více předobjednáte, tím lepší pak budete mít cenu! Bude možné objednat i vzory z minulých kolekcí, a protože v obchodě už některé látky ani nenajdete, v příštím článku bude přehled všech vzorů, které je možné dotisknout.

Sledujte aktuality a brzy se dozvíte víc :)

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ