Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

  doprava zdarma  
  od 1500 Kč   

 

  objednávky  
  uhrazené do  
  cca 9 hodin  
  dopoledne  
  odesílám  
  zpravidla  
  ten samý  
  pracovní den  

 

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


29. 01. 2017

Bloguju!

Můj úplně první blogový příspěvek :)

Na začátek vám prozradím, že nejsem žádný velký pisálek. Ačkoliv jsem jako malá měla jedno období "budu spisovatelka", vcelku záhy jsem zjistila, že daleko raději kreslím než píšu a to mi zůstalo dodnes.

Proč tedy vůbec zakládat blog? No, asi z praktických důvodů. Myslím, že určitě přijdou chvíle, kdy se s vámi budu chtít o něco podělit, něco vám poradit, doporučit nebo naopak budu chtít poradit já od vás. A protože mám ráda škatulky a články tohoto typu asi nebudou tak úplně patřit do aktualit, tak mi to přijde jako ideální řešení.

Blog tu bude hlavně pro vás, takže pokud vás něco zajímá a myslíte, že bych o tom měla napsat, určitě se ozvěte. A nemusí to být nutně jen látky, vzory a šití.

O dalším příspěvku mám už jasno. Chystám pro vás hromadné objednávky. Čím více předobjednáte, tím lepší pak budete mít cenu! Bude možné objednat i vzory z minulých kolekcí, a protože v obchodě už některé látky ani nenajdete, v příštím článku bude přehled všech vzorů, které je možné dotisknout.

Sledujte aktuality a brzy se dozvíte víc :)

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ