Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
Aktuální stav hromadných objednávek říjen - popelín a úplet

14. 10. 2019

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA POPELÍN + HROMADNÁ OBJEDNÁVKA ÚPLET - UKONČENO

Nezapomeňte, že se svou zákaznickou slevou si cenu ve výsledku ještě snížíte!

Pokud nejste registrovaní, doporučuji tak učinit na tomto odkazu, abyste mohli v budoucnu čerpat výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní.

Očekávaný termín vyhotovení tisků je druhá polovina listopadu. Jakmile budu mít látky u sebe a zkontroluji je, rozešlu emailem info s odkazem pro objednání.

 

♥♥♥

 

ŘÍJNOVÉ ÚTERKY S PŘEKVAPENÍM

30. 9. 2019

Připravila jsem si pro vás pár akcí na říjen, konkrétně na všechny říjnové úterky (celkem jich je 5), tak bedlivě sledujte banner na hlavní stránce, který bude odtajněn vždy v předvečer akce :) Další podrobnosti k dané akci najdete tady v aktualitách..

ÚTERÝ 1. 10. - 35 % sleva na všechny panely (JIŽ PROBĚHLO)
V tento den nakoupíte úplně všechny panely v eshopu s bezva slevou! Není nutná žádná minimální hodnota objednávky. Ceny se budou zobrazovat po celý den již zlevněné, nemusíte zadávat žádné kódy. Směle do toho, vybírejte tady

ÚTERÝ 8. 10. - 15 % sleva na miminkovské deky a látková pexesa (JIŽ PROBĚHLO)
Pouze v toto úterý máte možnost ušetřit při nákupu látkových pexes a dětských dek. Ceny se budou po celý den zobrazovat již zlevněné a o půlnoci zase skočí nahoru, tak moc neváhejte.. Pexesa vyberete tady a deky tady.

ÚTERÝ 15. 10. - doprava zdarma
Platí po celé úterý 15. 10. na všechny objednávky jak po ČR, tak také na Slovensku. Balíčky budou zasílány na adresu uvedenou v objednávce, a to buď prostřednictvím České pošty nebo kurýrní službou. 

ÚTERÝ 22. 10. - ?
ÚTERÝ 29. 10. - ?

 

♥♥♥

DOVOLENÁ

17. 10. 2019

V pondělí 21. 10. a v úterý 22. 10. bude wilburrina mimo telefon a email (možná, že ne úplně mimo, ale přístup k internetu bude každopádně velmi omezený). Všechny objednávky a maily budou zpracovány a vyřízeny po 22. 10.

 

♥♥♥

Aktuální stav hromadné objednávky - PLÁTNO - září 2019

12. 9. 2019 

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLÁTNO (září 2019) je odeslána do tisku. Dorazit by mělo v týdnu od 21. 10.

NEZAPOMEŇTE: Se svou zákaznickou slevou budete mít ve výsledku cenu ještě lepší! Pokud ještě nejste registrováni, doporučuji tak učinit zde, abyste mohli v budoucnu naplno využít výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní!

 

♥♥♥

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!