Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
DOVOLENÁ

15. 4.

V termínu 22. 4. - 28. 4. - dovolená! Objednávky budou rozesílány opět od pondělí 29. 4.

 

Aktuální stav hromadné objednávky duben - bavlněný satén

4. 4. 2019 (aktualizováno 15. 4.)


HROMADNÁ OBJEDNÁVKA BAVLNĚNÝ SATÉN - UZAVŘENA!


konečná cena:
310 Kč/m


Nezapomeňte, že pokud máte aktivovanou zákaznickou slevu (aktivace = registrace + dokončený první nákup), cenu budete mít ve výsledku ještě nižší! Nejnižší cena 310 Kč/m se zákaznickou slevou 5 % = 295 Kč/m!

Pokud nejste registrovaní, doporučuji tak učinit na tomto odkazu, abyste mohli v budoucnu čerpat výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní. A nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se Vám nákup nezapočítá!

Očekávaný termín vyhotovení tisku je přelom května a června. Jakmile budu mít látky u sebe, zkontroluji je a rozešlu odkazy pro objednání. V případě jakýchkoliv dotazů pište na sarka@wilburrina.cz.

♥♥♥

Aktuální stav hromadné objednávky březen - popelín

5. 3. 2018 (aktualizováno 18. 3.)


HROMADNÁ OBJEDNÁVKA POPELÍN - UKONČENA:


konečná cena:
39 Kč / 0,1 m

Nezapomeňte, že se svou zákaznickou slevou si cenu ve výsledku ještě snížíte!

Pokud nejste registrovaní, doporučuji tak učinit na tomto odkazu, abyste mohli v budoucnu čerpat výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní.

Očekávaný termín vyhotovení tisku je přelom dubna a května. Jakmile budu mít látky u sebe a zkontroluji je, rozešlu emailem info s odkazem pro objednání.

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!