Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
MIMOŘÁDNÁ HROMADNÁ OBJEDNÁVKA - PLÁTNO

17. 10. 2018

 

Pozor pozor, zcela mimořádně budu objednávat plátno, ale je to bleskovka a zítra posílám do tisku, takže kdo by se chtěl přidat, pište prosím na sarka@wilburrina.cz do 18. 10. do 8 hodin ráno!!!

Tentokrát žádné sbírání metrů, ale rovnou nejnižší cena z hromadných objednávek - 380 Kč/m..

Aktuální stav hromadné objednávky září - popelín

18. 9. 2018 (aktualizováno 1. 10.)


HROMADNÁ OBJEDNÁVKA POPELÍN - UZAVŘENA:

objednáno: 36,9 m
konečná cena:
45 Kč / 0,1 m

Předpokládaný termín vyhotovení tisku je konec listopadu. Jakmile budu mít látky u sebe, zkontroluji je a na email vám odešlu informace s odkazem pro objednání.

Pokud nejste registrovaní, doporučuji tak učinit na tomto odkazu, abyste mohli v budoucnu čerpat výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní.

 

ZÁSILKOVNA

31. 7.

Z technických důvodů budou do odvolání posílány balíčky přes službu Zásilkovna pouze jednou týdně, a to v úterý!

Pokud tedy na balíček po objednání spěcháte, zvolte jiný způsob dopravy (ČP doručuje balíky do ruky, na poštu i doporučené zásilky většinou do druhého, max. třetího dne)..

Děkuji za pochopení

♥♥♥

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!