Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Spřízněné duše,
které to s mými látkami umí:


Aktuality
HROMADNÁ OBJEDNÁVKA - LEDEN 2020 - PLÁTNO

14. 1. 2020

 

Opět vám nabízím možnost si objednat některé vzory  a oblíbené autíčkové panely za výhodnější cenu!

! TERMÍN UZAVŘENÍ OBJEDNÁVEK: neděle 26. 1. 2020 !

 

PRAVIDLA


1) Objednávka je závazná! Co mi napíšete, to půjde opravdu do tisku.
2) Platba proběhne až ve chvíli, kdy budu mít natištěné látky fyzicky u sebe. Balíček Vám poté připravím a informuji Vás o způsobu jeho objednání a uhrazení.
3) Tisk trvá cca 6-8 týdnů, ale může být i dříve (s doručením látky je tedy nutno počítat v termínu zhruba měsíc až dva měsíce po termínu ukončení hromadných objednávek).
4) Objednávejte minimálně 1 m od vzoru a dále je možno po 10 cm (tj. minimálně 1,0 m a dále 1,1 m, 1,2 m atd.).
5) Objednávat lze pouze ze vzorů uvedených v přehledu zde, a to pouze pokud v eshopu již nejsou skladem nebo jsou na jiném materiálu a nebo v množství menším než potřebujete.
6) V lednu lze objednávat na materiál PLÁTNO (podrobnější popis materiálů najdete v blogu v článku o materiálech).
7) Cena je pevně dána, nemusíme sbírat metry jako dříve.. Se svou zákaznickou slevou si pak cenu ve výsledku ještě snížíte, na to nezapomínejte! :)
8) Šiřte a sdílejte info, karma vám to vrátí ;)
9) Své objednávky mi pište do neděle 26. 1. na sarka@wilburrina.cz, kde uveďte své jméno, název vzoru a požadované množství.


Ceny platné pro hromadnou objednávku LEDEN 2020 - PLÁTNO:

metráž: 280 Kč/m
panely: sada minipanelů - 12 ks (velikost jednoho minipanelu cca 11x9 cm) - 65 Kč/sada
             sada větších panelů - 6 ks (velikost jednoho panelu cca 23x17 cm) - 125 Kč/sada

NEZAPOMEŇTE: Se svou zákaznickou slevou budete mít cenu ještě lepší! Pokud ještě nejste registrováni, doporučuji tak učinit zde, abyste mohli v budoucnu naplno využít výhody věrnostního programu. Nezapomeňte svou registraci potvrdit v příchozím emailu, jinak je platná pouze 14 dní!
DŮLEŽITÉ!

Prosím, berte v úvahu, že ačkoliv se snažím fotky upravit tak, aby co nejvíce odpovídaly skutečnosti, vlivem rozdílného nastavení mého a vašeho monitoru se barvy mohou mírně lišit.

Další malé upozornění - co tisk, to originál! Pokud už doma máte některou z mých látek a dokupujete dotisk stejného vzoru, může se stát, že některé odstíny budou maličko odlišné.

Drobné odlišnosti se mohou také objevit u stejného vzoru tištěného na různé materiály. Každá látka se chová trochu jinak a trochu jinak absorbuje barvy. Ačkoliv pro každý materiál ladím barvy zvlášť, není v mých silách trefit odstíny vždy naprosto shodné. Ale pokud už se nějaký ten rozdíl objeví, nebývá to nic velkého. Nemusíte se bát, že třeba místo modré dorazí látka zelená :)


Vzory, které lze objednat najdete v přehledu zde.

 

♥♥♥

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA - KEPR

14. 11. 2019 (aktualizováno 16. 11.)

Vyhlašuji hromadnou objednávku - KEPR 170 g/m2, šíře 150 cm - vzor "Aprílový deštík v šedé", vzor "Společenství v modré" a vzor "Večerní přelet nad městem"

Je to látka pevná, ale zároveň to není takový ten úplně silný, tuhý kepr.. Bude se vám hodit třeba na potahy polštářků, různé pytlíky, batůžky, kapsáře, ale pěkné z něj budou i kalhoty nebo poctivá košile nebo sukýnka... A co takhle ušít do pokojíčku teepee nebo závěsy? No, myslím, že budete mít spoustu dalších nápadů, jak ho využít.. 

Tato hromadná objednávka je malinko jiná než jak jste zvyklí! Dávám zatím otevřený termín ukončení objednávek a uvidíme jak nám to pofrčí :) Zkuste to směrovat třeba do půlky prosince, pak vyhodnotíme stav a případně prodloužíme nebo půjdeme na tisk :)

POZOR, do tisku půjdou jen ty vzory, u kterých se nasbírá alespoň 40 m! Počítadlo stavu viz níže..

Cena v předobjednávce je 310 Kč/m (pokud máte zákaznickou slevu, tak to budete mít ještě levnější).
Objednávejte minimálně 0,5 m a dále můžete po 10 cm (0,6 m, 0,7 m, 0,8 m ...).
Asi to není úplně pro nedočkavce. Tisk trvá cca 4 - 8 týdnů, a to se ještě neví, kdy budeme uzavírat :)

Objednávky mi pište na sarka@wilburrina.cz.

 

Stav objednávek:

Aprílový deštík v šedé
Objednáno: 4,0 m
Aby se tisklo, musíme ještě nasbírat: 36,0 m


 

 

Společenství v modré
Objednáno: 4,0 m
Aby se tisklo, musíme ještě nasbírat: 36,0 m


 

 

Večerní přelet nad městem
Objednáno: 4,0 m
Aby se tisklo, musíme ještě nasbírat: 36,0 m


 

Pokud budete sdílet, info se dostane k většímu počtu keprových nadšenců a je tak větší šance, že se bude opravdu tisknout.. Info je i na Facebooku, stačí u příspěvku kliknout na sdílení ;)

Objednávky i jakékoliv dotazy mi pište na sarka@wilburrina.cz.

 

♥♥♥

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

1. 7. 2018

 

Dnešním dnem byl spuštěn věrnostní program! Více info najdete v blogovém článku a dále v Obchodních podmínkách
Registrujte se, potvrďte svou registraci v příchozím emailu a nezapomínejte se před nákupem přihlásit, jinak se vám nákup nezapočítá!